گروه ساختمانی سورین

خانه درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از پرکاربرد ترین محصولات درب اتوماتیک می باشد ، اجزای تشکیل دهنده در تولید درب شیشه ای عبارتند از شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ های متفاوت ،کاور آلومینیوم یا استیل و کاور پشت دهنه و همچنین اجزای حرکتی آن شامل موتور، قفل برقی، باتری و مرکز کنترل میباشد.

درب های اتوماتیک با قیمت ها و اشکال مختلفی در بازار وجود دارند، اگر قصد خرید و یا نصب درب اتوماتیک را دارید، حتما نسبت به انواع درب اتوماتیک شناخت و آگاهی لازم را پیدا کنید، و بعد از آن میتوانید به شرکت دلخواه خو سفارش دهید، اگر هرگونه مشاوره در زمین خرید و یانصب داشتید میتوانید با کارشناسان سورین در ارتباط باشید.

درب های اتوماتیک شیشه ای با قاب های جذاب و طراحی های جدید تولید میشوند، این درب ها بهترین انتخاب برای ورودی هایی می باشد که تردد بالا ، طراحی های منحصر بفرد ، سهولت در تردد ، میزان حداکثری عبور نور ، بهداشت محیط ، عایق بندی حرارت و صدا و … در آن مهم می باشد .

انواع درب شیشه ای اتوماتیک

درب های اتوماتیک شیشه ای را می توان با توجه به شکل ظاهری به چند دسته مختلف تقسیم کرد که عملكرد اتوماتیک این درب ها در بسیاری از اماكن باعث تكریم ارباب رجوع گردیده و حس خوش آیندی در آنها میشود:

انواع درب اتوماتیک شیشه ای:

درب کشویی یا اسلاید
درب لولایی
درب  تلسکوپی
درب  گردان
درب تاشو یا آکاردئونی
درب  مثلثی (زاویه دار)
درب قوسی (منحنی)

Rate this page

مشاوره: 02147620466