گروه ساختمانی سورین

خانه شیشه کشویی

درب شیشه کشویی

درب های ساختمان، اصلی ترین ورودی هستن که میتوانند به عنوان یک نمای زیبا برای ساختمان شما باشند، امروزه درب های متحول شده اند و مانند قدیم، فقط در چندطرح اهنی و چوبی خلاصه نمیشوند.

امروزه درب های شیشه ای در بسیاری از کشورها از جمله ایران رواج یافته اند، که دارای دو حالت محتلف هستن:

1- درب شیشه ای دستی لولایی

2- درب شیشه ای ریلی

سورین گروپ شما را برای یک انتخاب خاص با هزینه بسیار مناسب راهنمایی میکند، این درب ها فقط به صورت دستی بازوبسته میشوند اما شرکت سورین گروپ تفاوتهایی به نسبت بقیه همکاران دارد از جمله اینکه پروفیل های ریلی ما فوق العاده مستحکم هستند و دچار سایش نمیشوند و دوما قلطک های مقاوم و مخفی از جمله تفاوت های ماست.

درب شیشه ای دستی لولایی یا درب شیشه ای دستی ریلی؟

درب شیشه ای دستی لولایی توسط لولا مهار شده است و عمل باز و بسته شدن درب شیشه ای دستی، توسط لولاها، کنترل و مدیریت می گردد. درب شیشه ای دستی ریلی بر روی ریلی حرکت می کند که فقط از نظر باز و بسته شدن با درب شیشه ای لولایی تفاوت دارد.
حال این سوال برای اکثر مشتریان پیش می آید که درب شیشه ای دستی لولایی خریداری کنند یا درب شیشه ای دستی ریلی؟ پاسخ ما به مشتریان عزیز بدین صورت است که اگر فضایی که قرار است برای آن درب تعبیه گردد کم می باشد، بهترین انتخاب درب شیشه ای دستی ریلی می باشد، زیرا این مدل درب شیشه ای به هنگام و باز بسته شدن دیگر نیازی به اشغال فضا و گردش درب به جهت باز شدن نمی باشد و در نتیجه به فضای کمتری برای باز و بسته شدن دارد.
درب شیشه ای دستی لولایی بر خلاف مدل ریلی، فضای نسبتا زیادی را برای باز و بسته شدن اشغال می کند. در صورتی که می خواهید برای ویترین و درب ورودی مغازه یا فروشگاه خود استفاده کنید، درب شیشه ای دستی ریلی پیشنهاد نمی گردد، زیرا به هنگام باز شدن درب، درب به پشت ویترین به کشیده می شود که جلوه ی بدی را برای ویترین شما به وجود خواهد آورد.

جهت آشنایی با انواع شیشه بالکن به مقاله شیشه تراس مراجعه کنید.

معایب درب شیشه ای دستی ریلی که می توان به آن اشاره کرد، عدم آشنایی اکثر مردم با این مدل درب ها می باشد که به هنگام گشودن درب شیشه ای دستی، همانند درب لولایی اقدام به باز کردن درب می نمایند و با فشردن درب موجب خارج شدن درب از ریل خود و آسیب دیدن درب شیشه ای دستی می شوند. در صورتی که بخواهید درب به صورت کامل بسته شود از درب شیشه ای دستی لولایی استفاده کنید، زیرا درب شیشه ای دستی ریلی به دلیل وجود ریل و چرخ می تواند خود به خود حرکت کند و در صورتی محل مورد استفاده تراز نباشد.

و همچنین اگر در جستجوی درب اتوماتیک شیشه ای هستید پیشنهاد میکنیم این صفحه را نیز مطالعه کنید.

 

درصورت تمایل جهت مشاوره خرید درب شیشه ای با ما تماس بگیرید:

02147620466

Rate this page

مشاوره: 02147620466