گروه ساختمانی سورین

خانه سقف ثابت
سقف ثابت یکی از مدرن ترین و در عین حال ساده ترین روش ها برای حفاظت از محیط رو باز شماست.سقف های ثابت در صورت استفاده درست و اصولی از آن یکی از اجزای مهم معماری منزل شما خواهد شد. ازجمله مزایای داشتن سقف ثابت برای استخر، باغ و یا کارخانه ها:
  • نماو جلوه ظاهری
  • مقاومت و استحکام کافی در مقابل نزولات جوی
  • بالا بودن عمر مفید
  • مقاومت در مقابل تنش های حرارتی
  • قدرت جذب حرارت
  • نوع طراحی سیستم نگهدارنده
سقف های ثابت عموما از پلی کربنات ساخته میشود ، سقف پلی کربنات از سری سقف های ترموپلاستیک می باشد.این سبک از پلاستیک ها در تولیدات مدرن امروز سهم بزرگی به خود اختصاص داده است. برخی سقف ها نیز ثابت نیستند و به آنها سقف متحرک میگویند که در مورد سقف متحرک میتوانید به این لینک مراجعه کنید سقف های پلی کربنات بسیار بادوام و اقتصادی است و همچنین نورهای مضر خورشید را فیلتر کرده و روشنایی طبیعی به محیط  شما می دهد. یکی از دلایل استفاده از پلی‌کربنات برای نورگیر و سقف استخر این است که این در طراحی ورق‌های پلی‌کربنات یک لایه ضد UVبرای محافظت در برابر نور آفتاب استفاده می‌شود. ورق های پلی کربنات به دو گروه تخت و چند جداره تقسیم می شود و به علت خواص استثنایی موجود در این پلیمر می توان طی فرآیندهای مختلفی آنرا شکل دهی کرد.از مزایای ورق های تخت پلی کربنات می توان به مواردی همچون انعطاف پذیری بالا،استحکام، مقاومت در برابر گرما و سرما، قوس پذیری آسان،ضربه پذیری بالا و خاصیت خود اطفایی در مواقع آتش سوزی اشاره کرد.

سقف ثابت در چه مکان هایی استفاده میشود؟

مکان های زیادی برای اجرای سقف ثابت وجود دارد مانند منازل مسکونی، مجتمع های بزرگ مسکونی، تجاری و اداری، باغ ها، کارخانه ها، سقف استخر ها که می توان به صورت ثابت یا متحرک اجرا نمود و همچنین در تالار های پذیرایی ومجالس که علاوه بر کارایی ، زیبایی خاص هم به مکان نصب شده می افزاید نیز میتوان از سقف ثابت استفاده کرد..   جهت مشاوره در مورد سفارش سقف ثابت میتوانید با کارشناسان سورین در ارتباط باشید…   اگر برای ساختمان خود ، تمایل به اجرای پروژه های دیگر نظیر بالکن شیشه ای و یا انواع شیشه ساختمانی داشتید گروه سورین درخدمت شماست.  
Rate this page

مشاوره: 02147620466