گروه ساختمانی سورین

خانه کابین دوش

کابین دوش چیست؟

کابین دوش در حمام استفاده میشود و علاوه بر زیبایی حمام ، موجب تفکیک حمام از بخش های دیگر مانند سرویس بهداشتی و یا سونا و جکوزی میشود .

کابین دوش همچنین از خیس شدن کف حمام و همچنین ورود الودگی به حمام جلوگیری میکند.


چهت مشاهده گالری نمونه کارهای کابین دوش انجام شده توسط گروه سورین اینجا کلیک کنید


کابین دوش ها علاوه بر تقسیم فضا، فضای شما را دکوراتیو و زیباتر می کند.

کابین های دوش داراش شکل های مختلفی هستند برخی از کابین دوش‌ها با ورق‌های پلکسی گلاس و برخی دیگر با پروفیل‌های آلومینیوم پهن و بزرگ ساخته می‌شود. اما در عصر حاضر و با توجه به پیشرفت روزافزون علم معماری بیشتر از کابین دوش‌های شیشه‌ای فریم‌لس استفاده می‌گردد.

اولين نکته در انتخاب کابین دوش، انتخاب مدل کابین دوش مي باشد. مدل های کابین دوش عبارتند از کابین دوش گوشه، کابین دوش گرد و درب شیشه ای. کابین دوش می تواند بر روی زیردوشی، وان، سکو و حتی کف حمام نصب شود.

نکته بعدی در انتخاب کابین، درب آن است. اصولا دو مدل درب در کابین دوش ها وجود دارد که یکی درب کشویی و دیگری درب لولایی/ بازشو است.

درب های شیشه ای کشویی معمولا برای حمام های کوچکتر استفاده می شوند و درب های لولایی برای حمام های بزرگتر که هیچ وسیله ای در جلوی کابین مانع باز و بسته شدن درب لولایی نشود به کار می رود.

بعد از انتخاب کابین، نوبت اندازه گیری کابین است.

ما پیشنهاد می کنیم که شما قبل از سفارش با کارشناسان سورین تماس بگیرید تا از سرویس رایگان اندازه گیری و مشاوره استفاده نموده و کابینی مناسب با فضای حمام خود انتخاب کنید.

02147620466

Rate this page

مشاوره: 02147620466